Suriye meselesi bir tuzak mı?

Evet bu bir tuzaktır.% 75(9)
Hayır tuzak değildir.% 16.67(2)
Bir fikrim yok.% 8.33(1)
Takımlar O G B M P
1M.Başakşehir 30189363
2Trabzonspor 301710361
3DG Sivasspor 30159654
4Galatasaray 301410652
5Beşiktaş 301551050
6Fenerbahçe 30147949
7Aytemiz Alanyaspor 30139848
8Göztepe 301081238
9Gaziantep FK 309111038
10Antalyaspor 309101137
11Kasımpaşa 301061436
12Gençlerbirliği 30881432
13Yukatel Denizlispor 30881432
14HK Kayserispor 30871531
15İH Konyaspor 306121230
16BTC Türk Yeni Malatyaspor 30781529
17Çaykur Rizespor 30851729
18MKE Ankaragücü 305101525
Şampiyonlar Ligi
UEFA Kupası
Küme Düşenler
İMKB 100
99.496
DOLAR
3,5316
EURO
3,9316
Cumhuriyet Altını
945,83
Copyright © 2010 Intolia Haber Yazılımı - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.