KÜLTÜR-SANAT

    Suriye meselesi bir tuzak mı?

    Evet bu bir tuzaktır.% 75(9)
    Hayır tuzak değildir.% 16.67(2)
    Bir fikrim yok.% 8.33(1)
    Takımlar O G B M P
    1Galatasaray 34209569
    2M.Başakşehir 341910567
    3Beşiktaş 34198765
    4Trabzonspor 34189763
    5EY Malatyaspor 341381347
    6Fenerbahçe 3411131046
    7Antalyaspor 341361545
    8Konyaspor 34917844
    9A. Alanyaspor 341281444
    10İM Kayserispor 3410111341
    11Çaykur Rizespor 349141141
    12DG Sivasspor 3410111341
    13MKE Ankaragücü 341171640
    14Kasımpaşa 341161739
    15Göztepe 341151838
    16Bursaspor 347161137
    17BB Erzurumspor 348111535
    18Akhisarspor 34691927
    Şampiyonlar Ligi
    UEFA Kupası
    Küme Düşenler
    İMKB 100
    99.496
    DOLAR
    3,5316
    EURO
    3,9316
    Cumhuriyet Altını
    945,83
    Copyright © 2010 Intolia Haber Yazılımı - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.