Suriye meselesi bir tuzak mı?

Evet bu bir tuzaktır.% 75(9)
Hayır tuzak değildir.% 16.67(2)
Bir fikrim yok.% 8.33(1)
Takımlar O G B M P
1DG Sivasspor 18124240
2Fenerbahçe 19114437
3M.Başakşehir 19106336
4Trabzonspor 18105335
5Aytemiz Alanyaspor 19105435
6Galatasaray 1996433
7Beşiktaş 1993730
8Göztepe 1985629
9BTC Türk Yeni Malatyaspor 1866624
10Gaziantep FK 1966724
11Çaykur Rizespor 1872923
12Yukatel Denizlispor 1964922
13Gençlerbirliği 1956821
14İH Konyaspor 1946918
15Antalyaspor 19451017
16Kasımpaşa 19431215
17MKE Ankaragücü 19271013
18HK Kayserispor 19251211
Şampiyonlar Ligi
UEFA Kupası
Küme Düşenler
İMKB 100
99.496
DOLAR
3,5316
EURO
3,9316
Cumhuriyet Altını
945,83
Copyright © 2010 Intolia Haber Yazılımı - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.