Suriye meselesi bir tuzak mı?

Evet bu bir tuzaktır.% 75(9)
Hayır tuzak değildir.% 16.67(2)
Bir fikrim yok.% 8.33(1)
Takımlar O G B M P
1Galatasaray 34209569
2M.Başakşehir 341910567
3Beşiktaş 34198765
4Trabzonspor 34189763
5EY Malatyaspor 341381347
6Fenerbahçe 3411131046
7Antalyaspor 341361545
8Konyaspor 34917844
9A. Alanyaspor 341281444
10İM Kayserispor 3410111341
11Çaykur Rizespor 349141141
12DG Sivasspor 3410111341
13MKE Ankaragücü 341171640
14Kasımpaşa 341161739
15Göztepe 341151838
16Bursaspor 347161137
17BB Erzurumspor 348111535
18Akhisarspor 34691927
Şampiyonlar Ligi
UEFA Kupası
Küme Düşenler
İMKB 100
99.496
DOLAR
3,5316
EURO
3,9316
Cumhuriyet Altını
945,83
Copyright © 2010 Intolia Haber Yazılımı - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.