Suriye meselesi bir tuzak mı?

Evet bu bir tuzaktır.% 75(9)
Hayır tuzak değildir.% 16.67(2)
Bir fikrim yok.% 8.33(1)
Takımlar O G B M P
1DG Sivasspor 23136445
2Trabzonspor 21135344
3M.Başakşehir 22127343
4Galatasaray 22126442
5Aytemiz Alanyaspor 23116639
6Fenerbahçe 22115638
7Beşiktaş 22113836
8Göztepe 2196633
9Gaziantep FK 2286830
10BTC Türk Yeni Malatyaspor 2166924
11Gençlerbirliği 22661024
12Yukatel Denizlispor 22661024
13Çaykur Rizespor 21731124
14Antalyaspor 22571022
15İH Konyaspor 22481020
16MKE Ankaragücü 22481020
17Kasımpaşa 22441416
18HK Kayserispor 22361315
Şampiyonlar Ligi
UEFA Kupası
Küme Düşenler
İMKB 100
99.496
DOLAR
3,5316
EURO
3,9316
Cumhuriyet Altını
945,83
Copyright © 2010 Intolia Haber Yazılımı - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.