ARAPÇA

    Hangi köşe yazarını takip ediyorsunuz?

    Ali Bulaç% 0(0)
    Fehmi Koru% 0(0)
    Fatma Barbarosoğlu% 0(0)
    Akif Emre% 0(0)
    Yusuf Kaplan% 0(0)
    Ahmet Kekeç% 0(0)
    Salih Tuna% 0(0)
    Seyfettin Öğün% 0(0)
    Hüseyin Gülerce% 0(0)
    Takımlar O G B M P
    1M.Başakşehir 29188362
    2Galatasaray 29178459
    3Beşiktaş 29168556
    4Trabzonspor 29157752
    5A. Alanyaspor 291251241
    6Antalyaspor 291251241
    7Çaykur Rizespor 29911938
    8EY Malatyaspor 291081138
    9Kasımpaşa 291151338
    10A. Konyaspor 29813837
    11MKE Ankaragücü 291061336
    12İM Kayserispor 29991136
    13DG Sivasspor 29981235
    14Fenerbahçe 297121033
    15Bursaspor 295141029
    16BB Erzurumspor 296101328
    17Göztepe 29831827
    18Akhisarspor 29661724
    Şampiyonlar Ligi
    UEFA Kupası
    Küme Düşenler
    İMKB 100
    99.496
    DOLAR
    3,5316
    EURO
    3,9316
    Cumhuriyet Altını
    945,83
    Copyright © 2010 Intolia Haber Yazılımı - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.