ARAPÇA

    Hangi köşe yazarını takip ediyorsunuz?

    Ali Bulaç% 0(0)
    Fehmi Koru% 0(0)
    Fatma Barbarosoğlu% 0(0)
    Akif Emre% 0(0)
    Yusuf Kaplan% 0(0)
    Ahmet Kekeç% 0(0)
    Salih Tuna% 0(0)
    Seyfettin Öğün% 0(0)
    Hüseyin Gülerce% 0(0)
    Takımlar O G B M P
    1M.Başakşehir 22146248
    2Galatasaray 22126442
    3Beşiktaş 22116539
    4EY Malatyaspor 2297634
    5A. Konyaspor 22810434
    6Trabzonspor 2296733
    7DG Sivasspor 2287731
    8Kasımpaşa 22921129
    9Antalyaspor 2285929
    10A. Alanyaspor 22841028
    11İM Kayserispor 2277828
    12Çaykur Rizespor 22510725
    13Göztepe 22811325
    14Bursaspor 22412624
    15Fenerbahçe 2259824
    16MKE Ankaragücü 22731224
    17BB Erzurumspor 2249921
    18Akhisarspor 22461218
    Şampiyonlar Ligi
    UEFA Kupası
    Küme Düşenler
    İMKB 100
    99.438
    DOLAR
    3,5303
    EURO
    3,9309
    Cumhuriyet Altını
    946,34
    Copyright © 2010 Intolia Haber Yazılımı - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.